Фортечна галерея "БАСТІОН"

Опис:
Фортечна галерея "Бастіон" знаходиться поруч із однією з історичних пам'яток Івано-Франківська — залишками міського фортечного муру. Назву торгово-розважальному комплексу позичив один з бастіонів Станіславської фортеці, який реставрували 2002 р. Залишки старовинного муру включені у нову будівлю, яка нагадує історичний бастіон.
out2_tn.jpgout3_tn.jpgout4_tn.jpg
out1_tn.jpgout5_tn.jpgout6_tn.jpg
"Бастіон" складається з тераси для прогулянок і галереї. Галерея вміщує кав’ярню, ресторан, галерею сучасного мистецтва "Арт на Мур", магазини кераміки, одягу у етнічному стилі, ювелірних прикрас, все для рукоділля та виготовлення прикрас, картин з виглядами міста, парфумерії та косметики, інші крамниці товарів сувенірно-подарункової групи. У галереї відбуваються змінні виставки різних напрямів мистецтва: фотографії, живопису, графіки, скульптури тощо. Проходять літературні читання та презентації книг. На площі відбуваються різноманітні фестивалі, зокрема міжнародний фестиваль "Свято ковалів".
in1_tn.jpgin2_tn.jpgin3_tn.jpg
in4_tn.jpgin5_tn.jpgin6_tn.jpg
in7_tn.jpgin8_tn.jpgin9_tn.jpg
in12_tn.jpgin13_tn.jpgin14_tn.jpg
Відвідувачі галереї можуть побачити живу історію — старі фортечні мури, законсервовані та заховані під скло, — єдиний вцілілий південно-західний бастіон Станиславівської фортеці та каземати.
in10_tn.jpgin11_tn.jpg
У фортечній галереї "Бастіон" можна безкоштовно переглянути фільм про історію Станиславівської фортеці. Для цього потрібно звернутися до продавця-консультанта в крамницю "Wow shop".